Młodzieżówka

Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 265

Skąd: Londyn

PostWysłany: Nie 15:40, 07 Paź 2007    Temat postu: "Czarne Koty" postraszyły Arsenal

W niedzielnym meczu 9. kolejki Premiership Arsenal Londyn pokonał Sunderland AFC 3:2 (2:1). "Kanonierzy" powrócili na fotel lidera. Drugi zespół, mistrz Anglii, Manchester United, ma dwa punkty mniej i o jeden mecz rozegrany więcej.
Gospodarze, którzy w tym sezonie nie doznali jeszcze porażki, i na siedem meczów aż sześć wygrali, byli zdecydowanym faworytem meczu z beniaminkiem. "Czarne Koty" Arsenal jednak postraszyły.

Zaczęło się zgodnie z planem - w 7. minucie gola dla "Kanonierów" strzałem z rzutu wolnego zdobył Robin van Persie. Po kolejnych 7 minutach było juz dwa zer, a strzelcem gola został Philippe Senderos.
W 25. minucie goście, za sprawą Rossa Wallace'a odrobili część strat, a tuż po przerwie, w 48. minucie (gol Kenwyne'a Jonesa) wyrównali.

Zwycięstwo, cenne trzy punkty i powrót na pozycję lidera Premiership zapewnił Arsenalowi w 80. minucie niezawodny Van Persie. Podopieczni Arsene Wengera kontynuują więc passę zwycięstw - po wygranej z Sunderlandem mają na koncie 10 triumfów z rzędu (w lidze, LM i Pucharze Ligi Angielskiej), a niepokonani w meczach o stawkę są od 7 kwietnia, kiedy to ulegli West Ham United 0:1.

W meczu z Sunderlandem w bramce gospodarzy grał Manuel Almunia. Łukasz Fabiański mecz oglądał w perspektywy ławki rezerwowych.

PostWysłany: Pon 22:09, 08 Paź 2007    Temat postu:

Arsenal bardzo dobrze wszedł w sezon, a nikłą wygraną można tłumaczyć zlekceważeniem rywala przy pewnym prowadzeniu.

Straker

Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 190

Skąd: Teatr Marzeń

PostWysłany: Czw 13:05, 08 Lis 2007    Temat postu:

Ostatnio Arsenal zdobył punkt u siebie z MU, na który nie zasłużyli. Niemniej ten sezon jest dla nich świetny.

świstak napisał:

Być może, zwłaszcza, że oszczędzaja piłkarzy co pokazują chociażby w LM. Manchester za to ma szansę na objęcie fotelu lidera i jest to całkiem prawdopodobne.

Straker

Posty: 190

PostWysłany: Sob 20:17, 10 Lis 2007    Temat postu:

Zobaczymy już jutro i pojutrze. Manchester zagra z Blackburn, czyli mecz będzie ciężki, ostry i zacięty... W dodatku bez Wazzy. Arsenal zaś dzień później zagra z Reading...

Semir
Trampkarz
Trampkarz

Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 12

PostWysłany: Sob 21:10, 10 Lis 2007    Temat postu:

To tylko potwierdza teorię,że żadnego rywala nie można lekceważyć .Brawo dla Sunderland,gratuluję zwycięstwa Kanonierom

Straker

Posty: 190

PostWysłany: Pią 16:27, 23 Lis 2007    Temat postu:

Oczywiście, że nie można nikogo lekceważyć. Bo w Premiership nie ma ani jednej słabej drużyny...

kublinski

Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 308

PostWysłany: Pią 23:47, 23 Lis 2007    Temat postu:

Premier League jeszcze nie jest tak strasznie wyrównaną ligą. Są zespoły zdecydowanie słabsze od liderów tabeli. Ale do tematu, naprawdę był to ciekawy mecz. Oby było więcej takich pojedynków.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Premier League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)