gwiazda

Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 312

Pomógł: 3 razy

PostWysłany: Sob 20:14, 24 Lis 2007    Temat postu: efektowna wygrana Liverpoolu

W pierwszym spotkaniu 14. kolejki angielskiej Premiership piłkarze Liverpool FC pokonali na wyjeździe Newcastle United 3:0 (1:0). "The Reds" zanotowali 14. kolejny mecz bez porażki.
Zespół Rafaela Beniteza w obecnym sezonie lepiej niż na Anfield Road prezentuje się na wyjazdach. W sobotnie popołudnie wygrali już po raz piąty (na siedem spotkań).

Prowadzenie "The Reds" dał w 28. minucie Steven Gerrard. Kapitan Liverpoolu popisał się potężnym uderzeniem z rzutu wolnego i bramkarz "Srok" Shay Given nie miał najmniejszych szans na udaną interwencję.Reprezentant Irlandii był najlepszym graczem Newcastle w meczu z "The Reds". Kilkakrotnie uchronił swój zespół przed stratą gola, jednak w drugiej połowie musiał jeszcze dwa raz sięgać po piłkę do siatki.

Tuż po zmianie stron Gerrard dośrodkował z rzutu rożnego, podanie przedłużył Sami Hyypia a akcję zamknął Dirk Kuyt, podwyższając na 2:0. Wynik meczu, po wymianie piłki z kapitanem Liverpoolu, ustalił rezerwowy Ryan Babel.

Dzięki wygranej ekipa z Anfield Road awansowała na trzecie miejsce w tabeli Premiership. Podopieczni Sama Alardyce'a zajmują 11. pozycję.

PostWysłany: Sob 20:35, 24 Lis 2007    Temat postu:

zobaczymy Liverpool po dołku wznosi się no zobaczymy może wkońcy zdobędą Mistrzostwo ? Wesoly

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Premier League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)