Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 663

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 23:49, 11 Lis 2007    Temat postu: Tottenham reaktywacja.

Tottenham Hotspur wreszcie zagrał tak jak chcą tego kibice Kogutów. W niedzielne popołudnie na White Hart Lane nie dał szans Wigan Athletic ogrywając rywali 4:0. Dwa gole dla zwycięzców zdobył - Jenas [fot], a dwie asysty zaliczył Dimitar Berbatov.

W 13. minucie Tottenham objął prowadzenie, gdy Robbie Keane dośrodkował w pole karne, a bramkę z pola pięciu metrów zdobył reprezentant Anglii - Jermaine Jenas. 12 minut później było już 2:0 dla Kogutów i ponownie na listę strzelców wpisał się Jenas tym razem wykorzystując podanie drugiego z napastników - Dimitara Berbatova. To nie był koniec strzeleckich popisów gospodarzy w pierwszej połowie. Ponownie asystę zaliczył Berbatov, a tym razem do siatki rywali z woleja trafił Aaron Lennon.

Po przerwie gola mógł zdobyć Robbie Keane, jednak posłał futbolówkę nad poprzeczką. Wigan po stracie trzech goli w pierwszej połowie bardzo rzadko atakowało bramkę Tottenhmu, a po jednej z takich akcji strzał oddał Marcus Bent, lecz piłka poszybowała nad poprzeczką. Tymczasem w 72. minucie gospodarze zdobyli kolejną bramkę. Do dwóch goli asystę dorzucił Jermaine Jenas, a bramkę zdobył rezerwowy Darren Bent. 10 minut przed końcem gości dwukrotnie uratowała w poprzeczka. Najpierw trafił w nią Berbatov, a po chwili w tej samej akcji Younes Kaboul. Tottenham wygrał ostatecznie z Wigan 4:0 i oddalił się od strefy spadkowej.

Tottenham Hotspur - Wigan Athletic 4:0 (3:0)

PostWysłany: Pon 8:16, 12 Lis 2007    Temat postu:

Tottenham wreszcie skuteczny. Ten sezon jest z ich strony bardzo słaby i być może teraz zaczną grać trochę lepiej. Oby.

Żelek
Gwiazda
Gwiazda

Posty: 663

PostWysłany: Pon 16:18, 12 Lis 2007    Temat postu:

Myślę, że tak. Odkąd Juande Ramos przyszedł do "Kogutów" ci wygrywają.

Dziubson
Szef PE
Szef PE

Posty: 643

Skąd: Concha Espina - 28036 Madrid

PostWysłany: Pon 19:52, 12 Lis 2007    Temat postu:

Myślę że przeprowadzka Ramosa do Tottenhamu zrobiła dobrze i jemu i klubowi.

Straker

Posty: 190

PostWysłany: Pon 20:37, 12 Lis 2007    Temat postu:

Po prostu Jolowi wykończyły się pomysły na grę drużyny i jedynym rozsądnym wyjściem było zatrudnienie Juande.

Pigeon

PostWysłany: Wto 0:11, 13 Lis 2007    Temat postu:

Ja mam pytanie. Po co został kupiony Bent za kilkanaście milionów funtów skoro regularnie grzeje ławę i co najwyżej wchodzi na zmiany?
Straker

Posty: 190

PostWysłany: Wto 8:39, 13 Lis 2007    Temat postu:

To raczej inwestycja na przyszłość. Bo nie wiadomo co będzie z Berbatovem...

Żelek
Gwiazda
Gwiazda

Posty: 663

PostWysłany: Wto 16:47, 13 Lis 2007    Temat postu:

Pigeon napisał:

Wiesz, to kwestia formy. Na początku sezonu grał, a nie przynosiło to efektów. W najlepszej formie jest Keane, ale i tak uważam, że najlepszym napastnikiem Tottenhamu jest Defoe, który niestety grzeje ławę, a co było w meczu z Sevilla po jego wejściu to chyba każdy pamięta. (oczywiście to nie tylko za ten jeden mecz, to tylko przykład.)

Pigeon

PostWysłany: Wto 18:03, 13 Lis 2007    Temat postu:

Żelek napisał:

Wiesz, to kwestia formy. Na początku sezonu grał, a nie przynosiło to efektów.)

Jol wystawiał go TYLKO dlatego, że był nowym zakupem..

Nie lubię tego piłkarza, bo kiedy grałem Ipswich w CM4 seryjnie marnował okazje. Może stąd moja odraza do niego.

Straker napisał:
To raczej inwestycja na przyszłość. Bo nie wiadomo co będzie z Berbatovem..

Nie wierzę by Bent byłby w stanie zastąpić Berbatova, Keane'a czy Defoe.
SebastiaN

Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 265

Skąd: Londyn

PostWysłany: Wto 22:04, 13 Lis 2007    Temat postu:

Wg. mnie Bent to dobry napastnik...A co do tematu to wydaje mi się ,że przyjście Juande Ramosa dobrze wpłyneło na Tottenham.Powróciła skuteczność i wkońcu ich gra zaczyna się kleić.Teraz trzeba czekać na następne takie mecze w wykonaniu Tottenhamu.