Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 100

Skąd: Sorbin

PostWysłany: Nie 13:50, 09 Gru 2007    Temat postu: Everton 3:0 Fulham

Everton Liverpool pokonał na własnym stadionie Fulham Londyn 3:0. Wszystkie bramki w drugiej połowie zdobył Yakubu!

W pierwszej połowie, mimo przewagi, gospodarze nie potrafili pokonać golkipera gości.

Pierwsza bramka padła w 51. minucie spotkania. Tim Cahill oddał mocny strzał, Niemi odbił piłkę, ale przy dobitce Yakubu był już bezradny.

W 61. minucie Mikel Arteta dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, piłkę głową odbił Jagielka, a gola głową zdobył Yakubu.

W 79. minucie Nigeryjczyk skompletował klasycznego hat-tricka i ustalił wynik spotkania na 3:0 - Pienaar podał piłkę z lewego skrzydła, a akcję uderzeniem z prawej nogi skończył Yakubu.

Everton: Howard, Neville, Lescott, Yobo, Baines (Jagielka 23), Osman, Arteta, Cahill (Johnson 82), Carsley, Pienaar, Yakubu (McFadden 82).

Fulham: Niemi, Omozusi, Hughes, Stefanovic, Konchesky, Davies, Davis, Murphy (Ki-Hyeon 74), Kamara, Kuqi, Dempsey (Healy 64).

Kartki: Kamara, Omozusi.

Widzów: 32,743

Sędzia: Steve Bennett

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Premier League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)