Młodzieżówka

Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 265

Skąd: Londyn

PostWysłany: Sob 20:46, 15 Wrz 2007    Temat postu: Pięć bramek Celtiku, czyste konto Boruca

Celtic Glasgow rozgromił 5:0 (2:0) Inverness CT w spotkaniu 6. kolejki szkockiej ekstraklasy. Całe spotkanie w barwach "The Bhoys" rozegrał Artur Boruc. Maciej Żurawski z powodu kłopotów zdrowotnych nie znalazł się w kadrze meczowej.
W pierwszej części spotkania na listę strzelców wpisali się Jan Vennegoor of Hesselink w 15. i Massimo Donati w 42. minucie.

Po przerwie w ciągu trzech minut (od 56 do 59 minuty) padły następne dwie bramki dla "The Bhoys". Najpierw na 3:0 podwyższył Japończyk Shunsuke Nakamura, a chwilę później swoją druga bramkę w tym spotkaiu strzelił holenderski snajper Jan Vennegoor of Hesselink.

W 70. minucie wynik na 5:0 ustalił Philip McGuire, interweniując tak nieszczęśliwie, że wpakował piłkę do własnej bramki.

W innym spotkaniu Hearts pokonali na własnym stadionie innego pretendenta do tytułu mistrza Szkocji - Glasgow Rangers 4:2 (2:0). To pierwsza porażka Rangers w tym sezonie.

PostWysłany: Sob 20:47, 15 Wrz 2007    Temat postu:

Celtic wiedziałem że wygra ale myślałem że 2:0 a Rangers że przegra 4:2 to chyba nikt nie obstawiał takie wyniku

jin

Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 167

PostWysłany: Sob 20:58, 15 Wrz 2007    Temat postu:

No bravo Celtic, ja sądziłem że wygrają ale mniej, a tu taka niespodzianka, oni są za silni na ligę Szkocką, powinni ich przenieść do Anglii LOL Wesoly

katalonczyk
Senior
Senior

Posty: 339

PostWysłany: Sob 20:59, 15 Wrz 2007    Temat postu:

słyszałem kiedyś że Celtic i Rangers mieli grac w lidze Angielskiej ale nie pamiętam dlaczego się nie przenieśli

SebastiaN

Posty: 265

PostWysłany: Sob 21:03, 15 Wrz 2007    Temat postu:

Również słyszałem o tym.Podobno nie przeniśli się bo UEFA nie wyraziła zgody.Chodziło o Lige Mistrzów.

jin

Posty: 167

PostWysłany: Sob 21:05, 15 Wrz 2007    Temat postu:

Niesłyszałem, ja tylko zażartowałem i z tego żartu sie dowiedziałem że Celtic miał grać w Anglii wow Wesoly fajnie by było Wesoly

katalonczyk
Senior
Senior

Posty: 339

PostWysłany: Sob 21:06, 15 Wrz 2007    Temat postu:

a właśnie bo wtedy by musieli zwiększyć liczbę drużyn z Ligi Angielskiej do LM a z Szkockiej też by jakaś drużyna grała do LM i dlatego się nie zgodzili jak tak to było

francuz
Trampkarz
Trampkarz

Posty: 12

PostWysłany: Sob 22:22, 15 Wrz 2007    Temat postu:

Druzyny z Old Firm Derby miały przejść do premiership. Nawet teraz jakoś niedawno powrócił ten temat ale sądzę, że nic z tego. A co do meczu to powróciła ta skuteczność na którą od dawno narzekalismy. Cieszy mnie także porażka Rangersów Powróciliśmy na fotel lidera Mruga

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)