Młodzieżówka

Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 265

Skąd: Londyn

PostWysłany: Sob 23:52, 15 Wrz 2007    Temat postu: Hearts przerywają passę Rangers

Na 5 kolejnych zwycięstwach zakończyli swój triumfalny marsz podopieczni Waltera Smitha. W sobotnie popołudnie przegrali na wyjeździe w fatalnym stylu z coraz lepiej prezentującą się drużyną Heart of Midlothian 2:4. Szalę zwycięstwa na korzyść The Jambo przeważył Michael Stewart [fot], który pewnie wyegzekwował rzut karny w 66. minucie. Mecz rozgrywany był w ramach 6. kolejki SPL.

Piłkarze dotychczasowego lidera przespali pierwsze 45 minut pozwalając na Tynecastle Stadium gospodarzom niemal na wszystko. W 13. minucie nie po raz pierwszy w tym pojedynku nie popisali się obrońcy Rangers. Podania do pomocnika Hearts, Andrew Drivera nie przejął popełniający zbyt łatwe błędy Carlos Cuellar. Zawodnik The Jambo uderzył z linii końcowej pola karnego, a piłka, zanim odbiła się od prawego słupka bramki Allana McGregora, otarła się o nogę Alana Huttona, nadającego się do zmiany po kilkunastu minutach.

W 27. minucie Hearts zadali kolejny cios - Cuellar spóźnił się ze wślizgiem i zmienił nieco tor lotu piłki po strzale Ibrahima Talla z około 17 metrów. McGregor rozpaczliwie interweniujący został efektownie przelobowany. Pierwsza połowa zasłużenie 2:0 dla gospodarzy. Rangers za bardzo rozluźnieni bądź przemęczeni, ale to akurat piłkarzy Hearts niewiele obchodziło.

Walter Smith dokonał koniecznych zmian i wydawało się, że wszystko wraca do normy. Wprowadzony po przerwie kapitan drużyny, Barry Ferguson został w polu karnym sfaulowany przez Robbiego Neilsona, a Daniel Cousin pewnie wykonał rzut karny, choć Steve Banks wyczuł jego zamiary. 2:1 dla gospodarzy i nadzieja w sercach kibiców gości.

W 66. minucie bezmyślnie zachował się Alan Hutton. Dopuścił się na skraju szesnastki przewinienia, którego można było uniknąć. Przewrócił cichego bohatera spotkania - Kestutisa Ivaskeviciusa. Wspomniany Stewart pokonał z 11 metrów McGregora. 4 minuty później było już jasne kto będzie miał przed sobą wymarzony tydzień, a kto wróci do domu bez żadnej zdobyczy punktowej.

Christian Nade, całkiem nieźle się prezentujący odegrał piłkę przed pole karne do Ivaskeviciusa. Rezerwowy w tym meczu zawodnik oddał precyzyjny, lecz niezbyt silny strzał. McGregor rzucił się we właściwym kierunku, jednak z niezrozumiałych powodów wypuścił piłkę z rąk i ta wturlała się do bramki.

The Gers uratowali honor w 74. minucie - Jean Claude Darcheville, aktywny po wejściu na boisko, dobrze się zastawił przed polem karnym i podał do wbiegającego po jego prawej stronie DaMarcusa Beasleya. Reprezentant USA uderzył w długi róg pokonując Banksa po raz drugi w pojedynku na Tynecastle.

Hearts ogrywają Rangers całkowicie zasłużenie 4:2 i odnoszą drugie z rzędu zwycięstwo. Podopieczni Smitha po udanym początku sezonu doznali dotkliwej porażki i zapewne opuszczą jeszcze w sobotę pozycję lidera. Przyczyn tego sensacyjnego rozstrzygnięcia (biorąc pod uwagę dokonania obu klubów w bieżących rozgrywkach) jest zapewne wiele, ale teraz nie czas na ich roztrząsanie, ponieważ w najbliższym tygodniu czeka wicemistrzów Szkocji starcie w Lidze Mistrzów z VfB Stuttgartem.

PostWysłany: Nie 9:12, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Ja nie moge zaraz z krzesla spadne,Hearts pokonal Rangers haha xD.I to taki wynik o ja xD...To juz naprawde Celtic wygra w 99% lige szkocka xD

PostWysłany: Nie 10:43, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Wreszcie Rangersom przestało sprzyjać szczęście i dzięki tej porażce (haha) Celtic jest liderem SPL Mruga I tak właśnie powinno byc. Najbardziej zaskoczył mnie fakt, że my ostatnio rozbilismy Hearts 5-0 a Rangersi z nimi przegrali <lol>

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)