Puchar Hiszpanii: Dudek wpuścił dwie bramki

kublinski

Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 308

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 17:43, 11 Sty 2008    Temat postu: Puchar Hiszpanii: Dudek wpuścił dwie bramki

Real Madryt, z Jerzym Dudkiem w bramce, przegrał na wyjeździe pierwszy mecz 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Króla Hiszpanii z Realem Mallorca 1:2.

Był to trzeci oficjalny występ polskiego bramkarza w barwach "Królewskich".

Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 23. minucie Argentyńczyk Oscar Trejo, a dwie minuty później wyrównał jego rodak Gonzalo Higuain.

Na początku drugiej połowy gola na wagę zwycięstwa zdobył dla ekipy z Majorki Wenezuelczyk Arango. Ten sam zawodnik był później bliski podwyższenia wyniku, ale sporym refleksem wykazał się Dudek, broniąc jego strzał.