Nieuznany gol Smolarka, wygrana Racingu, niemoc Valencii

Trampkarz
Trampkarz

Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 19

PostWysłany: Nie 23:07, 06 Sty 2008    Temat postu: Nieuznany gol Smolarka, wygrana Racingu, niemoc Valencii

W meczu 18. kolejki Primera Division Racing Santander wygrał 1:0 (1:0) z Athletic Bilbao. Całe spotkanie w barwach Racingu rozegrał Euzebiusz Smolarek. Gola głową w 42. minucie strzelił Mohammed Tchite.W 12. minucie meczu Smolarek przelobował bramkarza, ale sędzia nie uznał bramki, argumentując, że reprezentant Polski był na spalonym.
Tchite nie wyszedł w pierwszym składzie, ale zmienił już w 17. minucie Pedro Munitisa. Racing, który w tym sezonie hiszpańskiej ekstraklasy spisuje się niespodziewanie dobrze, utrzymał szóste miejsce w tabeli.

Szansy na przeskoczenie Racingu w klasyfikacji ligowej nie wykorzystała Valencia CF, która wciąż tkwi w kryzysie. "Nietoperze" po bezbramkowym remisie, wywalczyły tylko punkt w meczu z ostatnim w tabeli Levante UD. Warto zaznaczyć, że był to jednak pojedynek derbowy, a w takich przypadkach wszelkie klasyfikacje nie mają żadnego znaczenia. Levante ma po tym meczu 8 punktów.
Czytaj dalej REKLAMANa dnie znajduje się Deportivo La Coruna. Ekipa z Galicji dała sobie wbić na Estadio Riazor trzy gole, a pogromcami byli piłkarze Atletico Madryt. Trzy punkty wywiezione z Galicji pozwoliły "Los Rojiblancos" awansować na czwarte miejsce w tabeli.

Real Madryt wygrała 2:0 z Realem Saragossa. Wbrew pozorom zwycięstwo nie przyszło "Królewskim" łatwo. Szczególnie w pierwszej połowie goście mieli olbrzymią przewagę, a bohaterem gospodarzy był Iker Casillas, który spisywał się wyśmienicie w bramce ekipy z Santiago Benabeu.

Gole padły w drugiej połowie. Najpierw w 65. minucie bramkę zdobył Ruud van Nistelrooy, a 11 minut później uczynił to Robinho. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził Jerzy Dudek. Real umocnił się na pozycji lidera Primera Division.

PostWysłany: Nie 23:11, 06 Sty 2008    Temat postu:

Nie widziałem tej sytuacji ale moim zdaniem sam gol chociaż nie uznany pomoże formie Polaka co do meczu Realu już mogli przegrywać oglądałem 1 połowę pierw nie uznany gol a potem sam na sam wybronił Casillas

PostWysłany: Pon 15:00, 07 Sty 2008    Temat postu:

No gol był nie uznany sprawiedliwie. Real jak strzelił bramkę zdominował Saragossę.

PostWysłany: Pon 20:19, 07 Sty 2008    Temat postu:

No, Real wciąż w dobrej formie. Od Saragossy na pewno są lepsi, więc słusznie wygrali. Co do Smolarka to szkoda, ale jak mówi Katalonczyk, to na pewno pomoże mu w osiągnięciu dobrej formy. Na Euro 2008 będzie gotowy.
Dziubson
Szef PE
Szef PE

Posty: 643

PostWysłany: Pon 21:10, 07 Sty 2008    Temat postu:

Liga Hiszpańska to liga ciężka dla Polaka który niestety przyznam od wielu wielu lat jest pozbawiony techniki na najwyższym poziomie. Nie pamiętam żeby jakikolwiek Polak w historii futbolu był bardzo dobry technicznie więc Smolarek i tak radzi sobie dobrze.

kublinski

Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 308

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22:08, 07 Sty 2008    Temat postu:

To prawda, ale powoli powoli Smolarek staje sie coraz lepszym zawodnikiem. Jeszcze parę meczów na tym poziomie i będzie bardzo często zdobywał gole.