Pierwszy gol Bojana na Camp Nou, pierwsza bramka Milito

Senior

Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 339

Skąd: Chojnice

PostWysłany: Nie 0:28, 25 Lis 2007    Temat postu: Pierwszy gol Bojana na Camp Nou, pierwsza bramka Milito

Wychowanek Barçy - Bojan Krkic zdobył pierwszą bramkę dla drużyny Barcelony na Camp Nou. Swój jubileusz obchodzi także Gabriel Milito, który otworzył wynik meczu z Recreativo (3-0) strzelając swoją premierową bramkę w barwach klubu.

Argentyński obrońca skorzystał ze znakomitego dośrodkowania Xavi'ego i precyzyjnym strzałem głową w 64. minucie spotkania pokonał bramkarza gości.

Dwie minuty później znakomicie w polu karnym zachował się Thierry Henry, który bardzo przytomnie zagrał do Bojana. Po świetnym zagraniu starszego kolegi, 17-letni napastnik nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce.

Napastnik młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii niedawno stał się najmłodszym strzelcem bramki w historii klubu w spotkaniu ligowym. Krkic strzelił bramkę w przegranym 3-1 meczu na El Madrigal z Villarreal.

[źródło: Sport]