Premier League: Chelsea rozgromiła Manchester

Młodzieżówka

Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 265

Skąd: Londyn

PostWysłany: Sob 19:42, 27 Paź 2007    Temat postu: Premier League: Chelsea rozgromiła Manchester

Forma londyńskiej Chelsea idzie w górę. "The Blues" pokonali na Stamford Bridge Manchester City aż 6:0 w spotkaniu 11. kolejki angielskiej Premier League. Tempa nie zwalnia także Manchester United, który wygrał z Middlesbrough 4:1.

Spotkanie Chelsea z Manchesterem City było bardzo jednostronne. Zawodnicy trenera Avrama Granta mieli ogromną przewagę i kompletne rozbili popularnych "Citizens". Do przerwy było już 2:0 - do bramki strzeżonej przez Joe Harta trafiali Michael Essien i Didier Drogba.

W drugiej połowie piłkarze Chelsea nadal nie mieli litości dla rywali. Najpierw mocnym strzałem z 7. metrów na 3:0 podwyższył Drogba, chwilę później napastnik z Wybrzeża Kości Słoniowej zgrał piłkę głową do Joe Cole'a, ten wpadł w pole karne i uderzeniem "z dużego palca" po raz czwarty pokonał bezradnego Harta.

Na kwadrans przed końcem piątą bramkę dla gospodarzy zdobył Salomon Kalou, a w samej końcówce w końcu przełamał się Andrij Szewczenko. Ukrainiec dostał świetne podanie od Essiena i ustalił wynik meczu na 6:0.

Bez większych problemów kolejne 3 punkty zapewnił sobie także Manchester United. "Czerwone Diabły" wygrały 4:1 z Middlesbrough. Wynik spotkania już w 3. minucie otworzył młody Portugalczyk Nani, ale szybko wyrównał Jeremie Aliadiere.

Na kolejnego gola kibice na Old Trafford musieli poczekać pół godziny. W 33. minucie Wayne Rooney zdobył gola na 2:1. W drugiej połowie marzenia piłkarzy Middlesbrough o korzystnym wyniku rozwiał Carlos Tevez - jego dwie bramki zapewniły zwycięstwo ManU.

W pozostałych spotkaniach Sunderland zremisował 1:1 z Fulham Londyn, Birmingham wygrało 3:2 z Wigan w dużej mierze dzięki dwóm bramkom Olivera Kapo, a Reading pokonał Newcastle United 2:1.

W niedzielę w najciekawszym spotkaniu 11. kolejki Liverpool zmierzy się na Anfield Road z Arsenalem, który obecnie zajmuje drugie miejsce i traci punkt do Manchesteru United, ale ma dwa mecze rozegrane mniej od piłkarzy sir Alexa Fergusona.

Premier League, 11. kolejka:

Chelsea Londyn - Manchester City 6:0
Michael Essien (16), Didier Drogba (31, 56), Joe Cole (60), Salomon Kalou (75), Andrij Szewczenko (90).

Manchester United - Middlesbrough 4:1
Nani (3), Wayne Rooney (33), Carlos Tevez (55, 85) - Jeremie Aliadiere (6).

Birmingham City - Wigan Athletic 3:2
Oliver Kapo (26-karny, 81), Liam Ridgewell (67) - Marcus Bent (23, 59).

Reading - Newcastle United 2:1
Dave Kitson (53), Shane Long (84) - Michael Duberry (76-samobójczy).

PostWysłany: Sob 21:43, 27 Paź 2007    Temat postu:

Liczyłem, że Manchester coś osiągnie pod wodzą Eriksona. Zaczął dobrze, a teraz spada w mgnieniu oka.

świstak
Junior
Junior

Posty: 85

Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 23:04, 27 Paź 2007    Temat postu:

Akurat City ostatnio idzie dobrze, lecz Chelsea jeszcze jest dobra, co skrupulatnie udowadnia. United nie zwalnia tempa, a ja liczę na potknięcie się jutro Arsenalu.

Żelek
Gwiazda
Gwiazda

Posty: 663

PostWysłany: Nie 10:51, 28 Paź 2007    Temat postu:

świstak napisał:

Ja z kolei mam nadzieję, że wygrają, bo ich gra i efekt jest piękny.

Walcott strzeli 3 bramki Wesoly Taką mam nadzieję.

Musiałek

PostWysłany: Nie 12:37, 28 Paź 2007    Temat postu:

Ja też trzymam kciuki za Kanionierów. Wg. mnie są głównym kandydatem do wygrania ligi. Grają tak piękny futbol, że aż chce się oglądac.

PostWysłany: Nie 17:26, 28 Paź 2007    Temat postu:

Chelsea sie rozpędza...niespodziewanie. Myślałem ze MC sobie poradzi...no ale cóż...

Semir
Trampkarz
Trampkarz

Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 12

PostWysłany: Pon 16:05, 29 Paź 2007    Temat postu:

Sromotna porażka MC.Miałem nadzieję na remis,a tu taki zonk..

Żelek
Gwiazda
Gwiazda

Posty: 663

PostWysłany: Pon 16:29, 29 Paź 2007    Temat postu:

Semir napisał:

No cóż, Chelsea szaleje i wygrywa wszystko od przyjścia Ten Cate. Czyżby to był jednak złoty człowiek ?

Semir
Trampkarz
Trampkarz

Posty: 12

PostWysłany: Pon 17:09, 29 Paź 2007    Temat postu:

Może i złoty,jednak jakoś nigdy nie byłem fanem Chelsea .Fakt faktem Chelsea teraz nieźle wymiata.

Straker

Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 190

Skąd: Teatr Marzeń

PostWysłany: Wto 16:13, 30 Paź 2007    Temat postu:

Chelsea miała wspaniały dzień, a City bardzo kiepski. W optymalnych formach Chelsea wygrałaby co najwyżej 1:0 czy 2:1. Gratuluję The Blues, bo City nienawidzę, ale dla Citizens to tylko wypadek przy pracy.

PostWysłany: Nie 20:33, 30 Gru 2007    Temat postu:

Ja liczyłem na ManU i Chelsea.Ponieważ są to moje 2 ulubione kluby w Premier League.Nie wspomnę też o Liverpoolu.Chlesea pięknie rozwaliła ManCity 6:0 a ManUtd.Middlesbrough 4:1.Piękne mzcze wg mnie.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)