Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 265

Skąd: Londyn

PostWysłany: Sob 20:51, 15 Wrz 2007    Temat postu: Nesta ratuje Milan

AC Milan tylko zremisował na wyjeździe ze Sieną 1:1 w spotkaniu trzeciej kolejki włoskiej Serie A. "Rossoneri" dopiero w końcowych minutach spotkania uratowali jeden punkt.

Milan, który był zdecydowanym faworytem tego meczu, niespodziewanie w 24. minucie stracił bramkę. Gola dla Sieny zdobył były piłkarz Empoli i Middlesbrough Massimo Maccarone.

Zawodnicy trenera Carlo Ancelottiego po stracie bramki irytowali nieporadnością i nie byli w stanie wyrównać stanu meczu. Dopiero w ostatnich minutach gola na 1:1 zdobył dla Milanu Alessandro Nesta, który do siatki rywali trafia średnio raz na dwa lata.

Sędzia przedłużył mecz aż o 7. minut, ale żadnej z drużyn nie udało się już przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Siena kończyła mecz w dziesiatkę, gdyż tuż przed końcowym gwizdkiem czerwoną kartką został ukarany napastnik z Liechtensteinu Mario Frick.

Serie A - 3. kolejka:

AC Siena - AC Milan 1:1
Massimo Maccarone (24) - Alessandro Nesta (90)
Czerwona kartka: Mario Frick (90, Siena)

PostWysłany: Sob 20:53, 15 Wrz 2007    Temat postu:

Milan powinien wygrać ten mecz a tu remis mógł nawet przegrać czyżby spadek formy

Musiałek

PostWysłany: Sob 21:22, 15 Wrz 2007    Temat postu:

Chyba tak, choć tak naprawdę, to się z tego cieszę.

PostWysłany: Sob 21:53, 15 Wrz 2007    Temat postu:

Być może jutro Inter lub Juventus uciekną mu w tabeli, ale Milan to wielka klasa i nie mają żadnego kryzysu.

Pigeon

PostWysłany: Sob 22:21, 15 Wrz 2007    Temat postu:

Czyżby znowu sędziowie gwizdali Milanowi? Przypomnial mi sie mecz Cagliari - Juventus sprzed dwóch lat...podobny przebieg.

SebastiaN napisał:
Dopiero w ostatnich minutach gola na 1:1 zdobył dla Milanu Alessandro Nesta, który do siatki rywali trafia średnio raz na dwa lata.

Laughing
dmarszalek1

Posty: 136

Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 22:23, 15 Wrz 2007    Temat postu:

Mimo wszystko Milan pokazał klasę, podniósł się. A co do kryzysu, wg. mnie nie ma takowego. Do Pigeona, teraz we Włoszech bali już by się kupowac mecze Mruga

PostWysłany: Nie 9:20, 16 Wrz 2007    Temat postu:

No to dobrze ze Nesta uratowal Milan przed porazka,ale gol byl raczej fartem jego...Fajnie by bylo jak Nesta by gral jeszcze pare latek xD...Ciekawe jak poszlo Juve bo nie wiem wlasnie xD

Marco
Trampkarz
Trampkarz

Posty: 38

PostWysłany: Nie 16:25, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Ja się wcale nie cieszę z tego remisu, lubię Milan i myślałem, że wygrają, ale remis nie jest najgorszy.

Straker

Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 190

Skąd: Teatr Marzeń

PostWysłany: Nie 16:26, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Remis to nie koniec świata. Milan trochę zawalił sobie mecz, ale trudno. Jest jeszcze mnóstwo innych meczy do wygrania.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Serie A Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)