Młodzieżówka

Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 265

Skąd: Londyn

PostWysłany: Sob 21:52, 22 Gru 2007    Temat postu: Premier League: Kanonierzy na czele

Arsenal Londyn pozostał liderem, Premier League. Podopieczni Arsene'a Wengera po dramatycznym meczu pokonali swojego odwiecznego rywala Tottenham 2:1.

O losach meczu zdecydowało pięć minut. W 72. minucie meczu przy stanie 1:1 rzutu karnego nie wykorzystał Roy Keane. Trzy minuty później zwycięską bramkę dla Kanonierów zdobył rezerwowy Nicklas Bendtner. Najlepszym piłkarzem meczu był Emmanuel Adebayor.

FC Liverpool po dwóch porażkach z rzędu w lidze i przegranej z Chelsea w Pucharze Ligi w końcu złapał oddech. "The Reds" w efektowny sposób pokonali na Anfield Road Portsmouth 4:1. Dwie bramki dla The Reds zdobył hiszpański snajper Fernando Torres. Dziewiątą bramkę dla drużyny gości zdobył Benjani.

Cenne zwycięstwo odnieśli też piłkarze Boltonu. "Kłusaki" pokonali Birmingham City 3:0 i oddalili się od strefy spadkowej. Podopieczni Gary'ego Megsona odnieśli już trzecie zwyciestwo z rzędu na Reebok Stadium, a zmiana menadżera wyszła im wyraźnie na zdrowie.

I. Ingimarsson 69, S. Hunt 90 - M. Chopra 82-karne

Ostatnio zmieniony przez SebastiaN dnia Sob 21:52, 22 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
kublinski

Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 308

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 21:55, 22 Gru 2007    Temat postu:

Arsenal jak narazie to bardzo dobra drużyna. Oglądam czasem ich mecze i muszę przyznać, ze w niektórych momentach grają lepiej nie np. MU. Jesli dalej tak będą grać, spokojnie wygrają lige.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Premier League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)