Młodzieżówka

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 100

Skąd: Sorbin

PostWysłany: Czw 13:56, 29 Lis 2007    Temat postu: Aston Villa gromi Blackburn!

W środowym zaległym meczu Premier League Aston Villa rozgromiła na wyjeździe z Blackburn Rovers 4:0.
Jako, że na Ewood Park zmierzyły się drużyny, które dzielił zaledwie punkt, spodziewano się bardziej zaciętego pojedynku, ale na boisku dominowali skuteczni byli jedynie podopieczni Martina O'Neilla.

Początkowo lepiej prezentowali się gospodarze i gdyby nie dwie znakomite obrony Scotta Carsona po strzałach Davida Dunna i Davida Bentley'a, to losy spotkania mogły się potoczyć inaczej. Rovers zdobyli nawet bramkę, ale trafienie Benedikta McCarthy'ego nie zostało uznane z powodu pozycji spalonej.

Goście wykorzystali za to swoją pierwszą okazję. W 29. minucie Ashley Young dośrodkował z rzutu wolnego, a John Carew celną główką dał prowadzenie swojej drużynie. Jeszcze w pierwszej połowie Villans mogli zdobyć drugiego gola, ale po strzale Gabriela Agbonlahora skutecznie interweniował Brad Friedel.

Jednak na początku drugiej części spotkania Blackburn straciło drugą bramkę. W 52. minucie Ryan Nelsen sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Agbonlahora, za co otrzymał czerwoną kartkę, a Gareth Barry pewnie wykorzystał rzut karny.

Villans w końcówce przypieczętowali swoje zwycięstwo. Najperw po podaniu Agbonlahora Young popisał się ładnym strzałem z 18 metrów, a na minutę przed końcem rezerwowy Marlon Harewood dobił strzał Carew i zdobył swojego pierwszego gola dla Aston Villa. Dla gości było to czwarte kolejne zwycięstwo, z czego trzecie z rzędu na wyjeździe.

Blackburn Rovers - Aston Villa 0:4 (0:1)

PostWysłany: Nie 12:32, 02 Gru 2007    Temat postu:

Blackburn otrząsnęło się po porażce i wczoraj w świetnym stylu pokonali Sroki 3:1. Dwie bramki strzelił David Bentley.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Premier League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)