Siedem goli i wielkie emocje w derbach Moskwy

Młodzieżówka

Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 265

Skąd: Londyn

PostWysłany: Nie 16:01, 23 Wrz 2007    Temat postu: Siedem goli i wielkie emocje w derbach Moskwy

Niezwykle emocjonujący przebieg miał szlagierowy mecz 24. kolejki rosyjskiej ekstraklasy - derby Moskwy pomiędzy Lokomotiwem i Spartakiem. Gospodarze pokonali lidera rozgrywek 4:3, zwycięską bramkę zdobywając w doliczonym czasie gry.
Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla Spartaka. W 10. minucie Małchaz Asatiani sfaulował we własnym polu karnym Jegora Titowa, a "jedenastkę" na gola zamienił Roman Pawliuczenko. Dziesięć minut później było już 2:0 dla gości, a na listę strzelców znów wpisał się Pawliuczenko.

"Kolejarze" nie zamierzali jednak rezygnować z walki o korzystny rezultat. W 30. minucie kontaktowego gola uzyskał sprowadzony z OSC Lille reprezentant Nigerii Peter Odemwingie. Do szatni oba zespoły zeszły przy wyniku remisowym, ponieważ w 42. minucie wyrównującą bramkę zdobył Dmitrij Syczew.

Na kolejne gole kibice, którzy wypełnili stadion Lokomotiwu do ostatniego miejsca, czekali do 70. minuty. Branislav Ivanovic świetnie podał do Odemwingie, a ten nie dał szans Stipe Pletikosie.

Nie minęło pięć minut, a znów był remis. Roman Pawliuczenko uwolnił się spod opieki obrońców Lokomotiwu i po raz trzeci pokonał Ivana Pelizzoliego.

Decydujący cios zadali jednak gospodarze. W czwartej minucie doliczonego czasu gry podanie Władimira Maminowa wykorzystał Asatiani w pełni rehabilitując się w ten sposób za sprokurowanie rzutu karnego w pierwszej połowie.

W tabeli rosyjskiej ekstraklasy Spartak utrzymał prowadzenie, jednak już dziś może stracić fotel lidera na rzecz Zenitu Sankt Petersburg.

PostWysłany: Pon 8:12, 24 Wrz 2007    Temat postu:

Przed meczem wydawało mi się że to Spartak wygra a tu patrze wczoraj na wyniki trochę mnie to zdziwiło

PostWysłany: Pon 15:27, 24 Wrz 2007    Temat postu:

Lokomotiv miał ostatnie 2-3 lata słabsze, ale nadal walczy od dobrą pozycją, tak więc nie można ich lekceważyć.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)