Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 308

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 21:34, 29 Gru 2007    Temat postu: Bramka Fojuta w lidze

Polski obrońca Jarosław Fojut zdobył bramkę dla Luton Town w sobotnim meczu League One (3. liga angielska). Piłkarze Luton pokonali na wyjeździe Port Vale 2:1.

Nasz środkowy obrońca zdobył pierwszego gola już w trzeciej minucie meczu. Pod koniec pierwszej połowy gospodarzom udało się doprowadzić do remisu. W 45. minucie stan rywalizacji wyrównał Willock. Na rozstrzygnięcie pojedynku kibice musieli czekać do 90 minuty. Gdy wydawało się, że w spotkaniu padnie remis, gola dającego trzy punkty Luton zdobył Spring.

Zespół Fojuta ma na koncie dwadzieścia punktów i w tej chwili zajmuje 21. pozycję w tabeli (na 24. możliwe).

Nasz obrońca zbiera bardzo pochlebne recenzje w Anglii i wszystko wskazuje na to, że w zbliżającym się oknie transferowym zmieni barwy klubowe. Ostateczna decyzja będzie jednak należeć do działaczy Boltonu Wanderers, którzy wypożyczyli naszego zawodnika do zespołu Luton.

PostWysłany: Sob 21:42, 29 Gru 2007    Temat postu:

podobno to była piękna bramka, a wogule Fojut to świetny zawodnik, jest czołowym zawodnikiem w naszej młodzieżówce

kublinski

Posty: 308

PostWysłany: Sob 22:04, 29 Gru 2007    Temat postu:

Fojut to przyszłosc podstawowej reprezentacji. Zapowiada się, ze będzie genialnym zawodnikiem.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)