Pewne zwycięstwo Realu, bramka Kalu Uche.

Młodzieżówka

Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 265

Skąd: Londyn

PostWysłany: Sob 22:00, 15 Wrz 2007    Temat postu: Pewne zwycięstwo Realu, bramka Kalu Uche.

W spotkaniu 3. kolejki hiszpańskiej Primera Division Real Madryt pokonał na Santiago Bernabeu Almerię 3:1 (1:0). Honorową bramkę dla gości strzelił były zawodnik Wisły Kraków, Nigeryjczyk Kalu Uche.
Wynik w 37. minucie spotkania otworzył Javier Saviola, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

Po przerwie "królewscy" dążyli do zdobycia kolejnych bramek, jednak goście stawiali zdecydowany opór. W 69. minucie znakomitym strzale z rzutu wolnego z odległości ok 25 metrów popisał się Wesley Sneijder i gospodarze prowadzili 2:0.
Pięć minut później honorową bramkę zdobył Kalu Uche. Były skrzydłowy Wisły Kraków po indywidualnej akcji pokonał Ikera Casillasa strzałem z kilkunastu metrów.

W 88. minucie wynik spotkania na 3:1 ustalił Gonzalo Higuain, który po szybkiej akcji Realu przelobował bramkarza gości spoza pola karnego.

Jerzy Dudek całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych Realu.

W innym spotkaniu Valencia z dużym trudem pokonała na stadionie Mestalla Real Valladolid 2:1 (1:1). Prowadzenie objęli goście po strzale Danila Kome w 10. minucie. Niespełna kwadrans później wyrównał Fernando Morientes.

Tuż przed zakończeniem spotkania bramkę na wagę trzech punktów zdobył dla gospodarzy David Silva.

PostWysłany: Sob 22:01, 15 Wrz 2007    Temat postu:

Czy pewno to bym nie powiedział Almeria grała w 10 i strzeliła gola Real zdobył w końcówce gola i końcowy wynik 3:1

PostWysłany: Sob 22:07, 15 Wrz 2007    Temat postu:

No, ale jednak Real z przebiegu meczu wyglądał o wiele lepiej (mówię bo oglądałem), bramka K.Uche była dosyć przypadkowa, ale to tylko udowadnia, że Almeria jest groźna. Schuster trafił z Saviolą, ale jednak to, że posadził Drenthe na ławce do dobrych decyzji nie należało.

Musiałek

PostWysłany: Nie 8:15, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Patrząc na sam wynik, to nie jest on imponujący. Jednak meczu nie oglądałem, więc nie będę się wypowiadał. Cieszy tylko bramka Uche.

PostWysłany: Nie 8:18, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Snejider kolejna bramka z wolnego. Niesamowity gość. Nie wiem co sie dzieje nie grał RV który ostatnio zaliczał doskonałe występny w kadrze no i Drenthe...chyba każdy wie jak on gra. No ale może po prostu Schuster oszczędza ich na mecz z Werderem.

Żelek
Gwiazda
Gwiazda

Posty: 663

PostWysłany: Nie 9:06, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Być może Ruuda tak, ale nie wiem co z Drenthe, bo to piłkarz, który po swoich świetnych występach powinien grać w pierwszym składzie, a nie defensywnie grający Heinze.

Krzysiek77

Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 103

PostWysłany: Nie 9:14, 16 Wrz 2007    Temat postu:

SUper wynik znow i mamy 9 pkt narazie,ciesze sie najbardziej z gola Higuaina.Przynajmiej to jako taki jego debiut w Realu xD.Sneijder na poczatku bardzo walczyl o bramke dla Realu i wreszcie w drugiej polowie trafil.Szkoda ze Heinze dostal kontuzji miesnia...A Ruud nie wystapil:/.Powinien RvN wystapic za Raula...

Żelek
Gwiazda
Gwiazda

Posty: 663

PostWysłany: Nie 9:50, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Heinze doznał kontuzji, akurat tym się nie martwię, bo jest Drenthe, Marcelo i Torres, którzy go mogą godnie zastąpić.

jin

Posty: 167

PostWysłany: Nie 10:46, 16 Wrz 2007    Temat postu:

No i Real ma 9 pkt. Neutral czyli max, po 3 kolejkach Neutral oni naprawde zasługują na mistrzostwo kraju Wesoly

Żelek
Gwiazda
Gwiazda

Posty: 663

PostWysłany: Nie 10:57, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Na takie stwierdzenia jest jeszcze za wcześnie chociaż nie ukrywam, że się zgadzam Wesoly Mają komplet punktów, ale mogą mieć koncówkę słabsza i stracić przewagę.

Dziubson
Szef PE
Szef PE

Posty: 643

PostWysłany: Nie 12:53, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Żelku spokojna twoja rozczochrana. Real ma 9 ptk wygrał z silnym Villarealem i Atletico. Almeria była słabsza no ale walczyła. Jeżeli Real będzie grał tak dalej to kto go zdoła powstrzymać??

Straker

Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 190

Skąd: Teatr Marzeń

PostWysłany: Nie 12:54, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Poczekajmy. Real gra wyśmienicie, ale cały czas tak grać nie będą. Niemniej z początku sezonu pokazują, że są bardzo silni.

Dziubson
Szef PE
Szef PE

Posty: 643

PostWysłany: Nie 13:08, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Wiesz wiadomo że zdarzy sie jakiś remisik czy porażka. Ale tą formę mogą utrzymać do końca. i na to liczę.