Młodzieżówka

Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 265

Skąd: Londyn

PostWysłany: Sob 17:29, 06 Paź 2007    Temat postu: ManU gromi, Kuszczak "na zero"

Manchester United rozgromił na własnym boisku Wigan Atlethic 4:0 w spotkaniu 9. kolejki angielskiej Premier League. Całe spotkanie w zespole "Czerwonych Diabłów" rozegrał Tomasz Kuszczak.

Zastępujący Edwina van der Sara w bramce ManU polski golkiper nie miał w tym spotkaniu zbyt wiele pracy. W pierwszej połowie goście oddali tylko jeden celny strzał na jego bramkę - w 31. minucie Kuszczak pewnie obronił strzał Australijczyka Josipa Skoko.

W drugiej części meczu zawodnicy Wigan również nie atakowali zbyt często. Inicjatywa należała do piłkarzy z Manchesteru, którzy byli znacznie skuteczniejsi, niż w pierwszej połowie, zakończonej wynikiem 0:0. Na prowadzenie "Czerwone Diabły" wyszły w 54. minucie za sprawą Carlosa Teveza. Argentyńczyk dostał dobre podanie od Andersona, ograł obrońcę Wigan, minął bramkarza tego zespołu Chrisa Kirklanda i posłał piłkę do pustej bramki.

Pięć minut później było już 2:0. Cristiano Ronaldo zdobył gola strzałem głową, wykorzystując niepewną interwencję Kirklanda. Ten sam piłkarz podwyższył na 3:0. Na kwadrans przed końcem Wayne Rooney idealnie wyłożył piłkę Portugalczykowi, a ten nie miał problemów z umieszczeniem jej w bramce Wigan. Wynik spotkania ustalił sam Rooney, który wykrzystał dośrodkowanie Danny'ego Simpsona i uderzeniem głową po raz czwarty pokonał Kirklanda.

Kuszczak w drugiej połowie nie miał wiele pracy. Do wysiłku piłkarze Wigan zmusili go w zasadzie tylko raz - w 67. minucie Polak świetnie obronił strzał Antonio Valencii.

Kuszczak wszedł do gry po przerwie w poprzednim meczu ligowym z Birmingham i od tego momentu pozostaje niepokonany przez 225 minut - 135 minut w Premiership i 90 minut w Lidze Mistrzów.

Manchester United wygrał 4:0, ale na pewnien czas stracił Nemanję Vidića i Johna O'Shea. Pierwszy w 21. minucie prawdopodobnie złamał kość policzkową i został zastąpiony przez Andersona, drugi opuścił plac gry zaledwie dziewięć minut później - w jego miejsce pojawił się Danny Simpson. Warto zauważyć, że obydwaj rezerwowi gracze zapisali na swoim koncie po jednej asyście.

Premier League, 9. kolejka:

Manchester United - Wigan Athletic 4:0
Carlos Tevez (54), Cristiano Ronaldo (59, 76), Wayne Rooney (82).

repta2
Trampkarz
Trampkarz

Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 46

PostWysłany: Sob 19:01, 06 Paź 2007    Temat postu:

Cieszy to że Tomek nie puszcza bramek i może uda mu sie na dłużej zostać w składzie "Red Devils" chociaż jeszcze w tym sezonie pozycja van der Sara jest chyba nie zagrożona.

Asteilon
Trampkarz
Trampkarz

Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 19

PostWysłany: Sob 19:16, 06 Paź 2007    Temat postu:

Podzielam zdanie repty i jak najbardziej cieszę się, że jest przynajmniej taka pozycja, na której Polacy są dobrze wyszkoleni. Liczę na to, że Tomasz będzie miał więcej takich szans sprawdzenia się w meczach Manchesteru - niech udowodni, że Polska ma naprawdę uzdolnionych bramkarzy!

juz nieraz udowodnił to
a jeśli chodzi o pozostanie w składzie to teraz musi udowadniać Fergusonowi ze jest godnym zastępcą Edwina zeby nie musiał sprowadzac kogos na Old Trafford jako bramkarza nr 1

Fechmistrz Gajos
Trampkarz
Trampkarz

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 24

PostWysłany: Pią 21:33, 12 Paź 2007    Temat postu:

Osobiście wole Artura Boruca bo w końcu z Legi Wesoly Ale moim zdaniem Tomek ma instynkt bramkarski potrafi w najmniej oczekiwanym momencie zaskoczyć w meczu

Edit: Dziubson

Nie Arka tylko Artura. Dużo błędów ortograficznych i stylistycznych! Popraw się! Zdanie piszemy z polskimi znakami takimi jak ć,ś,ę,ą. Zdania zaczynamy dużo literą i w środku zdanie nie wstawiamy dużych liter.

Popraw sie chłopie;]

Trampkarz
Trampkarz

Posty: 24

PostWysłany: Nie 20:43, 14 Paź 2007    Temat postu:

jezus maria ludzie ogarnijcie sie co ja w szkole jestem??

PostWysłany: Sob 11:31, 27 Paź 2007    Temat postu:

Rozumiem ale my chcemy aby na forum panował porządek ortograficzny. Gdy go nie ma forum jest bardzo nie estetyczne. A jak nie znasz zasad pisowni to zainstaluj sobie Mozille która podkreśla błędy.

Trampkarz
Trampkarz

Posty: 24

PostWysłany: Sob 16:57, 27 Paź 2007    Temat postu:

Wesoly Haha, ale to zabrzmialo "nieestetycznie" smieszne mi sie zrobilo troche jak z parady zboczeńców

Straker

Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 190

Skąd: Teatr Marzeń

PostWysłany: Wto 16:17, 30 Paź 2007    Temat postu:

Manchester kolejny raz strzela cztery bramki tak jak w poprzednich trzech meczach. Tym razem ofiarą padło Boro, które uległo Czerwonym Diabłom 1:4.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)