Niespodzianka w Wolfsburgu, bramka Krzynówka

dmarszalek1
Młodzieżówka

Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 136

PostWysłany: Nie 20:10, 16 Wrz 2007    Temat postu: Niespodzianka w Wolfsburgu, bramka Krzynówka

W niedzielnym meczu piątej kolejki Bundesligi VfL Wolfsburg przegrał niespodziewanie u siebie z Karlsruher SC 1:2.
Drugą bramkę w tym sezonie strzelił dla gospodarzy Jacek Krzynówek , ale to nie wystarczyło by jego drużyna zdobyła choćby punkt.

Reprezentant Polski otworzył wynik spotkania w 21. minucie, gdy po podaniu Marcelinho w swoim stylu mocno uderzył z 22 metrów i bramkarz KSC był bezradny. W pierwszej połowie Wilki miały jeszcze dwie okazje, ale najpierw Isaac Boakye strzelił niecelnie z 20 metrów, a potem Markus Miller obronił uderzenie Grafite.

W drugiej połowie lepiej prezentowali się goście, którzy już cztery minuty po wznowieniu gry mogli wyrównać, lecz Simom Jentzsch sparował strzał Tamasa Hajnala, a dobijający Christian Timm trafił w Josue. Problemy Wolfsburga zaczęły się wkrótce po tym jak z boiska zszedł Krzynówek. W 63. minucie Hajnal dośrodkował z rzutu wolnego, a Mario Eggimann celnym strzałem głową doprowadził do wyrównania. Potem z dystansu spudłował pomocnik Wolfsburga Ashkan Dejagah, a swoją drugą okazję wykorzystało za to Karlsruhe. W 79. minucie Sebastian Freis dośrodkował z prawego skrzydła, a Christian Eichner celną główką zapewnił beniaminkowi zwycięstwo.

PostWysłany: Nie 20:21, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Krzynówek pokazuje ,że jest w wysokiej formie.Miejmy nadzieję ,że utrzyma ją przez dłuższy okres czasu.Szkoda ,że WFL przegrało ponieważ lubie tez zespół.Miejmy nadzieje ,że w następnych meczach będą grali lepiej.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Bundesliga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)