3 punktowy gol Krzynówka. Asysta Błaszczykowskiego.

Gwiazda

Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 663

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 18:37, 22 Wrz 2007    Temat postu: 3 punktowy gol Krzynówka. Asysta Błaszczykowskiego.

Po paru słabszych spotkaniach VfL Wolfsburg przełamał się i wygrał w sobotę na wyjeździe 2:1 z Energie Cottbus. Kolejny raz błysnął pomocnik reprezentacji Polski Jacek Krzynówek [fot], zdobywając zwycięskiego gola dla Wilków, dla których było to drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Lepszym strzałem popisał się natomiast w 83. minucie Krzynówek, który otrzymał piłkę od Josue i z 10 metrów posłał ją do bramki. Na dwie minuty przed końcem Sörensen mógł jeszcze doprowadzić do wyrównania, lecz ponownie na wysokości zadania stanął Jentzsch i wynik nie uległ już zmianie.

Energie Cottbus - VfL Wolfsburg 1:2 (1:1)

0:1 Dzeko 22'
1:1 Sörensen 32'
1:2 Krzynówek 83'

_____________________________________________________________

W jednym z ciekawszych spotkań szóstej kolejki Bundesligi Hertha Berlin wygrała u siebie z Borussią Dortmund 3:2.
Tym samym drużyna ze stolicy przerwała serię trzech kolejnych zwycięstw BVB, które także pierwszy raz we wrześniu stracili bramkę w lidze.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy jednak nie potrafili sobie stworzyć czystych sytuacji strzeleckich. Najlepszą miał w 18. minucie Marko Pantelic, ale za lekko strzelił głową by móc zaskoczyć Romana Weidenfellera. Borussia zrewanżowała się akcją Diego Klimowicza i Giovanni Federico, który uderzył obok słupka. W 31. minucie było jednak 1:0 dla BVB. Jakub Błaszczykowski [fot] podał do Mladena Petrica, który miał obok siebie dwóch rywali, ale zdołał oddać celny strzał z 20 metrów i Jaroslav Drobny wyciągał piłkę z siatki

Hertha Berlin - Borussia Dortmund 3:2 (1:1)

PostWysłany: Śro 14:17, 26 Wrz 2007    Temat postu:

Cieszę się że nasi reprezentanci wyróżniają sie w swoich klubach gol Krzynia i asysta Kuby dadzą im pewność siebie i będą grać jeszcze lepiej.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PilkarskaEuropa - forum piłkarskie Strona Główna -> Bundesliga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)